Blog Turu Çekilişleri

Bu sayfada Blog Turlarımızda hediye edilecek kitaplarla ilgili bilgileri ve çekilişlere katılma imkanı bulabilirsiniz. Çekilişlere katılmak için arzu ederseniz çekilişin yürütüldüğü bloga yorum bırakabilir yada blog turu katılımcı sitelerinde bulunan rafflecopter ile direkt katılabilirsiniz.

Rafflecopter ile çekilişe nasıl katılabileceğinizi görmek için lütfen tıklayın. Bu şekilde çekilişe katıldığınızda birden fazla çekiliş hakkınız olacaktır. Yorum bırakarak aynı şartları gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler ise her çekilişe ait bölümde yer almaktadır.

Devam eden Çekilişler 

Beni Seç – Kiera Cass

a Rafflecopter giveaway

Tamamlanan Çekilişler

Işığı Ararken – Elizabeth Haynes

a Rafflecopter giveaway

Gece Isırıkları – Chloe Neill

a Rafflecopter giveaway

Mart Menekşeleri – Sarah Jio

a Rafflecopter giveaway

Bakire – Nancy Pickard

a Rafflecopter giveaway

Rafflecopterle çekilişe katılmayanlar aşağıdaki formu doldurarakta katılabilirler, katılım için çekiliş kuralları(her bir kural için ekstra bir çekiliş hakkınız olacaktır);

  • Konuşan Kitaplar ile Blog Turları Facebook sayfasını  beğenin (blogumuzda bir Facebook Like Box bulunmakta) ve beğeni yaptığınız adınızı bize iletin
  • Bu çekilişi Tweetleyin ve tweetlediğiniz URL yi bize iletin
  • Çekilişin yürütüldüğü blog’a kitap hakkında yada istediğinize dair yorum bırakın (Bakire kitap çekilişimiz http://asabibakire.blogspot.com adresinde yürütülmektedir, yorumu o siteye bırakmalısınız)
  • Çekilişin yürütüldüğü blog’u takip edin. (Bakire kitap çekilişimiz http://asabibakire.blogspot.com adresinde yürütülmektedir)
  • Blog turu katılımcılarının facebook sayfalarını beğenin ve beğeni yaptığınız adınızı ve beğendiğiniz blogları bize iletin. (bu kural için beğeni yaptığınız blog sayısı kadar ek çekiliş hakkınız olacaktır)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s